O nas

Doświadczenie

Przez 9 lat nieustannej działalności w branży instalacyjnej mieliśmy sporo okazji, by zapoznać się z różnorodnością wizji naszych kontrahentów czy stanąć naprzeciw nieprzewidzianym sytuacjom. Dziś możemy jasno powiedzieć: nic nas nie zaskoczy! Do negocjacji zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane naszą ofertą – zarówno osoby prywatne, jak i instytucje, samorządy czy przedsiębiorstwa.

Nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma bardzo dobrze wyposażonymi hurtowniami instalacji sanitarnych – dzięki czemu możemy Państwu zaproponować bogaty asortyment materiałów, a także zapewnić, że wszystkie prace wykonujemy przy użyciu odpowiednio przygotowanego, specjalistycznego sprzętu.

Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa jest gwarantem naszego przygotowania i kwalifikacji. Nie są to gwarancje bez pokrycia. Dlatego w kwestii instalacji (sanitarnych, cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych) zapraszamy do kontaktu!

klucze
Więcej cech

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który cały czas poszerza swoją wiedzę i doświadczenie.

Planowanie

Krok po kroku, punkt po punkcie przedstawiamy Państwu szczegóły realizacji.

Terminowość

Precyzyjnie trzymamy się ustalonych terminów, zawsze jesteśmy w kontakcie.

Merytoryczność

Instalacje wykonujemy zgodnie z normami i warunkami technicznymi.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Elektro-Therm!

Czekamy na Państwa zapytania ofertowe drogą elektroniczną i telefoniczną. Mogą Państwo również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Zawsze odpowiadamy!

kontakt